Čas na serveru 16:30:04

Bárky v přístavu

Id: 374602

Bárky v přístavu

  •  / Bárky v přístavu / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 8664x

Vyvolávací cena:
8 000

360 500

Účastníci: 20

Příhozy: 56