Čas na serveru 22:48:06

Básník a múza

Id: 407003

Básník a múza

  •  / Básník a múza / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1350x

Vyvolávací cena:

21 000