Čas na serveru 05:25:26

Benátky

Id: 222402

Benátky

  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

zobrazeno: 2919x

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Příhozy: 81