Čas na serveru 15:41:58

Benátky

Id: 231901

Benátky

  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr tisku 19,2 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 10602x

Vyvolávací cena:
12 000

58 900

Příhozy: 57