Čas na serveru 11:42:42

Benátky

Id: 1529

Benátky

  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý

lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2033x

Vyvolávací cena:

12 500