Čas na serveru 07:45:17

Benátky

Id: 327501

Benátky

  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 13969x

Vyvolávací cena:
11 000

300 000

Účastníci: 29

Příhozy: 98