Čas na serveru 09:09:11

Benátky

Id: 76202

Benátky

  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý
  •  / Benátky / Jan  Zrzavý

kolorovaná litografie/papír, velikost tisku 11,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 98/200, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 3323x

Vyvolávací cena:

21 000