Čas na serveru 23:03:55

Kompozice s benátskými motivy

Id: 142104

Kompozice s benátskými motivy

  •  / Kompozice s benátskými motivy / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr kresby 7,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 5686x

Vyvolávací cena:

57 235

Příhozy: 72