Čas na serveru 12:14:11

Benátské zátiší

Id: 309406

Benátské zátiší

  •  / Benátské zátiší / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše

zobrazeno: 7032x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 23

Příhozy: 72