Čas na serveru 03:06:28

Benátský motiv

Id: 155906

Benátský motiv

  •  / Benátský motiv / Jan  Zrzavý

tužka/kvaš/barevné křídy/papír, viditelný rozměr 16,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole monogramem i tužkou datováno 1963, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové,

zobrazeno: 2840x

Vyvolávací cena:
28 000

235 000

Příhozy: 76