Čas na serveru 02:13:25

Bolest

Id: 301801

Bolest

  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna

zobrazeno: 22542x

Vyvolávací cena:

90 000

Účastníci: 23

Příhozy: 70