Čas na serveru 16:11:54

Bolest

Id: 110002

Bolest

  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:

93 000

Příhozy: 56