Čas na serveru 21:53:23

Bretaňský přístav - skica II.

Id: 193110

Bretaňský přístav - skica II.

  •  / Bretaňský přístav - skica II. / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21,6 x 30,6 cm, signováno, popsáno a datováno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková a PhDr. Naděžda Řeháková

zobrazeno: 829x

Vyvolávací cena:
17 000

68 000

2019,07-1,17,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu