Čas na serveru 16:40:44

Bretaňský přístav - skica II.

Id: 193110

Bretaňský přístav - skica II.

  •  / Bretaňský přístav - skica II. / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21,6 x 30,6 cm, signováno, popsáno a datováno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková a PhDr. Naděžda Řeháková

zobrazeno: 3429x

Vyvolávací cena:
17 000

160 000

Příhozy: 77