Čas na serveru 14:03:47

Camaret

Id: 123103

Camaret

  •  / Camaret / Jan  Zrzavý
  •  / Camaret / Jan  Zrzavý
  •  / Camaret / Jan  Zrzavý

tužka/papír, rozměr kresby 12,4 x 15,8 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 14439x

Vyvolávací cena:

12 500