Čas na serveru 19:07:25

Červánky na rybníku

Id: 301502

Červánky na rybníku

  •  / Červánky na rybníku / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, dedikací, datací a jménem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený (autorský) rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4142x

Vyvolávací cena:
6 000

59 000

Účastníci: 22

Příhozy: 71