Čas na serveru 06:41:05

Červená bárka

Id: 391607

Červená bárka

  •  / Červená bárka / Jan  Zrzavý

tempera/překližka, rozměr 22,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 8581x

Vyvolávací cena:
20 000

870 000

2022,11-1,29,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 10 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 70