Čas na serveru 08:50:07

Červená bárka

Id: 391607

Červená bárka

  •  / Červená bárka / Jan  Zrzavý

tempera/překližka, rozměr 22,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 11141x

Vyvolávací cena:
20 000

1 009 999

Příhozy: 78