Čas na serveru 00:34:14

Dívka v závoji

Id: 384301

Dívka v závoji

  •  / Dívka v závoji / Jan  Zrzavý

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno uprostřed dole v tisku i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 761x

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Příhozy: 49