Čas na serveru 03:33:24

Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Id: 222405

  •  / Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute / Jan  Zrzavý

tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 30106x

Vyvolávací cena:
20 000

540 000

Příhozy: 88