Čas na serveru 04:03:18

Dvě bárky

Id: 15801

Dvě bárky

  •  / Dvě bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Dvě bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Dvě bárky / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5044x

Vyvolávací cena:
25 000

78 000