Čas na serveru 15:24:01

Dvě loďky a čtyři kameny

Id: 123210

Dvě loďky a čtyři kameny

  •  / Dvě loďky a čtyři kameny / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 6701x

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Příhozy: 57