Čas na serveru 22:11:19

Dvě loďky a pět kamenů

Id: 167001

Dvě loďky a pět kamenů

  •  / Dvě loďky a pět kamenů / Jan  Zrzavý

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vlevo dole celým jménem, vpravo dole monogram, na zadní straně přípis pravosti od autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 4475x

Vyvolávací cena:
20 000

260 000

Příhozy: 66