Čas na serveru 07:11:38

Fantastická krajina/Island

Id: 374601

Fantastická krajina/Island

  •  / Fantastická krajina/Island / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 297x

Vyvolávací cena:
6 000

34 500

2022,09-1,13,20,28,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu