Čas na serveru 19:21:14

Fantastická krajina/Island

Id: 374601

Fantastická krajina/Island

  •  / Fantastická krajina/Island / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 5140x

Vyvolávací cena:
6 000

145 000

Účastníci: 19

Příhozy: 68