Čas na serveru 11:52:42

Golgota

Id: 118803

Golgota

  •  / Golgota / Jan  Zrzavý
  •  / Golgota / Jan  Zrzavý
  •  / Golgota / Jan  Zrzavý
  •  / Golgota / Jan  Zrzavý
  •  / Golgota / Jan  Zrzavý

litografie/papír, velikost tisku 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, signatura není autentická, na zadní straně signováno monogramem, datováno, číslováno 8/12, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 12347x

Vyvolávací cena:

19 500