Čas na serveru 14:52:32

Ile de Sein

Id: 409402

Ile de Sein

  •  / Ile de Sein / Jan  Zrzavý
  •  / Ile de Sein / Jan  Zrzavý
  •  / Ile de Sein / Jan  Zrzavý
  •  / Ile de Sein / Jan  Zrzavý
  •  / Ile de Sein / Jan  Zrzavý

tempera/lepenka, rozměr 26 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek ak. mal. Zdeňka Veselého (r. 2003), PhDr. Jana Štíbra a PhDr. Jany Orlíkové (r. 2022), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou

zobrazeno: 5736x

Vyvolávací cena:
50 000

870 000

Příhozy: 73