Čas na serveru 06:42:32

Intermezzo

Id: 427202

Intermezzo

  •  / Intermezzo / Jan  Zrzavý
  •  / Intermezzo / Jan  Zrzavý
  •  / Intermezzo / Jan  Zrzavý

heliogravura/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 514x

Vyvolávací cena:

2.5.2023, 21:27:00

2.5.2023 20:17 3 500 Kč