Čas na serveru 02:19:47

Island

Id: 356805

Island

  •  / Island / Jan  Zrzavý
  •  / Island / Jan  Zrzavý
  •  / Island / Jan  Zrzavý

pastel/akvarel/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 4877x

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

Účastníci: 20

Příhozy: 69