Čas na serveru 04:26:33

Island II.

Id: 202107

Island II.

  •  / Island II. / Jan  Zrzavý
  •  / Island II. / Jan  Zrzavý
  •  / Island II. / Jan  Zrzavý
  •  / Island II. / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 14378x

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Účastníci: 35

Příhozy: 96