Čas na serveru 09:23:24

K. H. Mácha

Id: 1516

K. H. Mácha

  •  / K. H. Mácha / Jan  Zrzavý
  •  / K. H. Mácha / Jan  Zrzavý
  •  / K. H. Mácha / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4320x

Vyvolávací cena:

27 000