Čas na serveru 10:44:33

Kaple na návsi v Kermeuru

Id: 238601

Kaple na návsi v Kermeuru

  •  / Kaple na návsi v Kermeuru / Jan  Zrzavý

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, rozměr celkový 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 11441x

Vyvolávací cena:
20 000

1 210 000

Příhozy: 124