Čas na serveru 04:16:15

Korálový ostrov

Id: 148303

Korálový ostrov

  •  / Korálový ostrov / Jan  Zrzavý

kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5487x

Vyvolávací cena:
25 000

235 900

Účastníci: 19

Příhozy: 107