Čas na serveru 03:45:46

Krajina s cypřiši

Id: 211208

Krajina s cypřiši

  •  / Krajina s cypřiši / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 25,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 2460x

Vyvolávací cena:
14 000

165 000

2019,11-1,14,21,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 20

Příhozy: 74