Čas na serveru 00:00:41

Krajina s cypřiši

Id: 211208

Krajina s cypřiši

  •  / Krajina s cypřiši / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 25,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 7694x

Vyvolávací cena:
14 000

280 000

Účastníci: 24

Příhozy: 98