Čas na serveru 00:32:38

Krajina s hradem

Id: 419408

Krajina s hradem

  •  / Krajina s hradem / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr 37 x 46 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír na několika místech poškozený

zobrazeno: 3618x

Vyvolávací cena:

23 000