Čas na serveru 15:40:50

Kříž sv. Michala

Id: 369607

Kříž sv. Michala

  •  / Kříž sv. Michala / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, potrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1990 na zadní straně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 16366x

Vyvolávací cena:
6 000

270 000

Účastníci: 26

Příhozy: 115