Čas na serveru 14:25:06

Lodě a studna

Id: 384201

Lodě a studna

  •  / Lodě a studna / Jan  Zrzavý

pastel /papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1171x

Vyvolávací cena:

205 000

2022,10-1,17,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 84