Čas na serveru 11:36:47

Lodě a studna

Id: 384201

Lodě a studna

  •  / Lodě a studna / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 7265x

Vyvolávací cena:

210 000

Příhozy: 85