Čas na serveru 04:03:37

Lodě v přístavu - langusterie

Id: 155907

Lodě v přístavu - langusterie

  •  / Lodě v přístavu - langusterie / Jan  Zrzavý

mastné křídy/běloba, papír, viditelný rozměr 19,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole i tužkou, vlevo dole popis, včetně autorova osobního číselného kódu, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3951x

Vyvolávací cena:
20 000

305 000

Příhozy: 104