Čas na serveru 19:15:19

Lodi na Ile de Sein

Id: 397304

Lodi na Ile de Sein

  •  / Lodi na Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika pastel/tužka/papír, viditelný rozměr 11 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 9366x

Vyvolávací cena:
10 500

92 000

Účastníci: 26

Příhozy: 78