Čas na serveru 16:32:29

Lodi na moři

Id: 193109

Lodi na moři

  •  / Lodi na moři / Jan  Zrzavý
  •  / Lodi na moři / Jan  Zrzavý
  •  / Lodi na moři / Jan  Zrzavý
  •  / Lodi na moři / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, signováno a popsáno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

zobrazeno: 7511x

Vyvolávací cena:
15 000

212 000

Příhozy: 84