Čas na serveru 18:13:05

Lodi v přístavu

Id: 311507

Lodi v přístavu

  •  / Lodi v přístavu / Jan  Zrzavý

olej/tempera/plátno/na překližce, rozměr ve výřezu 17,5 x 25,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorské štítky na zadní straně včetně podpisu a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 21797x

Vyvolávací cena:
18 000

917 000

Příhozy: 139