Čas na serveru 07:07:00

Lodi v přístavu

Id: 362201

Lodi v přístavu

  •  / Lodi v přístavu / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 51,5 cm, rozměr malby 23 x 48 cm, značeno s datací a popisem včetně monogramu ve spodní části, na zadní straně autorův přípis včetně názvu obrazu a potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 7089x

Vyvolávací cena:
25 000

270 000

2022,05-1,17,20,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 21

Příhozy: 79