Čas na serveru 22:06:16

Lodi v přístavu

Id: 362201

Lodi v přístavu

  •  / Lodi v přístavu / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 51,5 cm, rozměr malby 23 x 48 cm, značeno s datací a popisem včetně monogramu ve spodní části, na zadní straně autorův přípis včetně názvu obrazu a potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 9793x

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Účastníci: 22

Příhozy: 82