Čas na serveru 23:27:14

Lodi v zálivu

Id: 311505

Lodi v zálivu

  •  / Lodi v zálivu / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46,6 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra, pravost konzultována a potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3943x

Vyvolávací cena:
10 000

250 000

Příhozy: 59