Čas na serveru 15:02:02

Lodi v zálivu

Id: 339205

Lodi v zálivu

  •  / Lodi v zálivu / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr malby 26,5 x 41,5 cm, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně původní autorův popis a potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1991, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 18420x

Vyvolávací cena:
80 000

630 000

Účastníci: 25

Příhozy: 77