Čas na serveru 05:44:41

Loďka a kameny

Id: 273401

Loďka a kameny

  •  / Loďka a kameny / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr viditelný 16 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno (zadní sklo prasklé), lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 13827x

Vyvolávací cena:

185 000

Účastníci: 22

Příhozy: 121