Čas na serveru 14:10:36

Loďky

Id: 28501

Loďky

  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý

pastel/papír, velikost kresby 15,8 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, vlevo dole věnování včetně signatury, zaskleno, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 6022x

Vyvolávací cena:
28 000

77 100

Příhozy: 51