Čas na serveru 12:20:55

Loďky

Id: 72401

Loďky

  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, věnování, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4336x

Vyvolávací cena:

22 604