Čas na serveru 20:31:37

Loďky

Id: 91508

Loďky

  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý

pastel/papír, velikost listu 13 x 16 cm, signováno monograme i celým jménem vpravo dole, datováno 1952, volně loženo, nerámováno, ústně konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 5787x

Vyvolávací cena:
11 000

87 000

Příhozy: 79