Čas na serveru 10:38:36

Loďky

Id: 122601

Loďky

  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr kresby 14 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole monogram, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3666x

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Účastníci: 18

Příhozy: 72