Čas na serveru 11:45:16

Loďky s kotvou

Id: 133503

Loďky s kotvou

  •  / Loďky s kotvou / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr malby 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3324x

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Příhozy: 78