Čas na serveru 18:15:53

Loďky v přístavu

Id: 165801

Loďky v přístavu

  •  / Loďky v přístavu / Jan  Zrzavý

černá a barevné křídy/papír, rozměr listu 12,7 x 17,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, věnování na zadní straně, zaskleno, nově rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 11075x

Vyvolávací cena:
14 000

165 000

Účastníci: 18

Příhozy: 89