Čas na serveru 10:29:59

Loretánské náměstí

Id: 306801

Loretánské náměstí

  •  / Loretánské náměstí / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, značeno a datováno pod kresbou ve spodní části, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6840x

Vyvolávací cena:

170 000