Čas na serveru 08:31:45

Loretánské náměstí

Id: 337506

Loretánské náměstí

  •  / Loretánské náměstí / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3222x

Vyvolávací cena:
2 200

42 000

Účastníci: 23

Příhozy: 79